TUVĀKIE NOTIKUMI:
[2017] 10.Sep |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES
|
SAMBO |
U-17 / U-21 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
nolikums U-17
nolikums U-21
|
|
[2017] 29-3.Oct |
WARSAW JUDO OPEN 2017 UN MTN
|
DŽUDO |
U15, U17, U20 |
Varšava, Hall Towar I, Lazienkova 6a |
nolikums angl.
|
|
|
|
REZULTĀTI:
[2017] 25-26.Aug |
LIEPĀJA OPEN 2017
|
DŽUDO |
U11, U14, U17 |
Liepāja, Brīvības 39 |
|
|
[2017] 7-25.Aug |
2017 KARATĒ-2
|
NOMETNE |
dienas nometne, treneris: Dmitrijs |
Rīga, Augusta Dombrovska 88 |
|
|
[2017] 28-6.Aug |
2017 KOMANDA JUNIOR-3
|
NOMETNE |
treneri: Alvis, Agris, Dainis |
Kuldīga |
|
|
[2017] 17-26.Jul |
2017 KOMANDA PRO
|
NOMETNE |
treneris: Papuna |
Kuldīga |
|
|
[2017] 15-16.Jul |
RĪGAS KAUSS 2017
|
DŽUDO |
U16, PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 9.Jul |
LATVIJAS JAUNĀTNES OLIMPIĀDE
|
DŽUDO |
U19 |
Cēsis |
protokoli
|
|
[2017] 30-9.Jul |
2017 KOMANDA JUNIOR-2
|
NOMETNE |
treneri: Oskars, Alvis |
Kuldīga |
|
|
[2017] 19-25.Jun |
2017 KOMANDA JUNIOR-1
|
NOMETNE |
treneri: Oskars, Dainis |
Limbaži |
|
|
[2017] 19-23.Jun |
2017 SPORTAKUS-5
|
NOMETNE |
dienas nometne, trenere: Jekaterina |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
|
|
[2017] 12-16.Jun |
2017 SPORTAKUS-2
|
NOMETNE |
dienas nometne, treneris: Alvis |
Rīga, Purvciema 38 |
|
|
[2017] 12-16.Jun |
2017 SPORTAKUS-3
|
NOMETNE |
dienas nometne, trenere: Jekaterina |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
|
|
[2017] 12-23.Jun |
2017 SPORTAKUS-4
|
NOMETNE |
dienas nometne, trenere: Jekaterina |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
|
|
[2017] 5-9.Jun |
2017 SPORTAKUS-1
|
NOMETNE |
dienas nometne, treneri: Ruslans, Viktors |
Rīga, Ikšķiles 6 |
|
|
[2017] 5-22.Jun |
2017 KARATĒ-1
|
NOMETNE |
dienas nometne, treneris: Dmitrijs |
Rīga, Augusta Dombrovska 88 |
|
|
[2017] 27.May |
KARATĒ JELGAVAS KAUSS 2017
|
KARATĒ |
KUMITE 8-9 gadi, 10-11 gadi |
Jelgava, Mātera 44a |
nolikums
|
|
[2017] 20.May |
SELL 2017
|
DŽUDO |
STUDENTI |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
|
|
[2017] 20.May |
8.ATKLĀTĀIS SALASPILS KARATĒ KAUSS
|
KARATĒ |
|
Salaspils, Smilšu iela 1 |
rezultāti
nolikums
|
|
[2017] 13.May |
ZVAIGZNĪTE
|
DŽUDO |
6. kyu |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
|
|
[2017] 6-7.May |
KYODAI 2017
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16, U18 |
Rīga, Maskavas 160 |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 23.Apr |
LATVIJAS ŠOTOKAN ČEMPIONĀTS
|
KARATĒ |
SUMO, FANTOM, KUMITE |
Rīga, Grostonas 6b |
nolikums
|
|
[2017] 22.Apr |
SALDAIS DŽUDO 2017
|
DŽUDO |
U9, U10, U12, U14, U16, U18 |
Saldus, Jelgavas 6 |
protokoli
|
|
[2017] 8-9.Apr |
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS 2017
|
DŽUDO |
U10, U12, U14 +treniņnometne |
Rēzekne, Zavoloko 8 |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 8.Apr |
AUDENTES CUP
|
DŽUDO |
U11, U13, U15 |
TALLINA |
protokoli
|
|
[2017] 1-2.Apr |
YOUNG STARS 2017
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16, U18, U21 |
Jūrmala, Raiņa 55, Kauguri |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 25.Mar |
RIGA STARS/FUDZI CUP
|
KARATĒ |
SUMO, FANTOM, KUMITE |
Salaspils, Smilšu 1 |
rezultāti
nolikums
|
|
[2017] 25-26.Mar |
INTERNATIONAL MASTERS BREMEN 2017
|
DŽUDO |
U-18/U-21 |
|
U-18 rezultāti
U-21 rezultāti
|
|
[2017] 18.Mar |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
|
DŽUDO |
U14, U16 |
Inčukalns |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 12.Mar |
DŽUDO OLIMPISKĀS CERĪBAS 2017
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16 |
Jelgava, Mātera 44 |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 12.Mar |
LATVIJAS UNIVERSIĀDE 2017
|
DŽUDO |
STUDENTI |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 12.Mar |
OGRE CUP
|
KARATĒ |
SUMO, FANTOM, KUMITE |
Ogre, Skolas ielā 21 |
rerultāti
|
|
[2017] 5.Mar |
KOKORO KAUSS 2017
|
DŽUDO |
U10, U12, U14 |
Rīga, Stūrmaņu 23 |
nolikums
|
|
[2017] 25-26.Feb |
VORU KEVAD 2017
|
DŽUDO |
U12, U14, U16, U18 |
Voru, Rapina 3a |
protokoli
nolikums [ENG]
|
|
[2017] 24-1.Mar |
YURTOV CUP 2017
|
DŽUDO |
U18 +treniņnometne |
Lida |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 19.Feb |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
|
SAMBO |
U19 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 19.Feb |
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
|
SAMBO |
PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 18-19.Feb |
SIGULDA 2017
|
DŽUDO |
U9, U10, U12, U14, U16 |
Sigulda, Siguldas 1 |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 11.Feb |
ZVAIGZNĪTE
|
DŽUDO |
14:00-14:30 reģistrācija |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
|
|
[2017] 11.Feb |
ATKLĀTAIS RTKK 2017 ČEMPIONĀTS
|
KARATĒ |
|
Rīga, Grostonas ielā 5, Rīgas Hansas vsk. |
rezultāti
nolikums
|
|
[2017] 5.Feb |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
|
DŽUDO |
U21 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 4.Feb |
TIESNEŠU UN TRENERU SEMINĀRS
|
DŽUDO |
|
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
|
|
[2017] 21.Jan |
KARATĒ BALTIC STATES CHAMPIONSHIP
|
KARATĒ |
8-9, 10-11 |
Šauļi, Gardino 8 |
skolas rezultāti
|
|
[2017] 21-22.Jan |
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS 2017
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16 |
Carnikava, Nākotnes 1 |
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 15.Jan |
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
|
DŽUDO |
PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 14.Jan |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
|
DŽUDO |
U18 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2017] 7.Jan |
BĒRNU KARATĒ ČEMPIONĀTS
|
KARATĒ |
KUMITE, SUMO, FANTOM |
Ozolnieki, Stadiona 5 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 17-19.Dec |
ZIEMASSVĒTKU DŽUDO TURNĪRS
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16, U18 |
Alūksne, Glika 10 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 10.Dec |
RIGA OPEN & FUDZI TOURNAMENT
|
KARATĒ |
KUMITE |
Salaspils, Smilšu 1 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 27.Nov |
DINAMO LAT - BUDOSHOP.LV KAUSS 2016
|
DŽUDO |
U8, U10, U12 |
Rīga, Kr. Barona 107 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 26-27.Nov |
LATVIAN OPEN 2016
|
DŽUDO |
PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 19.Nov |
K.KEERAK JUDO DAY TARTU
|
DŽUDO |
U12, U14, U16, U18 |
Tartu, Ihaste tee 7 |
skolas rezultāti
protokoli
|
|
[2016] 19.Nov |
KARATĒ LATVIAN OPEN 2016
|
KARATĒ |
KUMITE 10-11, 14-15 |
Rīga, Skanstes 21 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 13.Nov |
KARATĒ TUKUMS OPEN 2016
|
KARATĒ |
KUMITE 8-9, 10 |
Tukums |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 12-13.Nov |
ADIDAS INT.RESIDENTIE JUDO TOURNAMENT
|
DŽUDO |
U12, U15, U17 |
The Hague, 20 Vaz Diasdreef 2492 JL |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 6.Nov |
RĪGAS SAMBO KAUSS 2016
|
SAMBO |
U17 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
|
|
[2016] 5.Nov |
BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLS LIDO 2016
|
DŽUDO |
U9, U11, U13, U15, U17 |
Rīga, Maskavas 160 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 29.Oct |
JELGAVAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
DŽUDO |
U8, U10, U12, U14, U16, U18 |
Jelgava, Kronvalda 24 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 22.Oct |
ZVAIGZNĪTE
|
DŽUDO |
6.kyu |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
|
|
[2016] 22.Oct |
KANO KAUSS 2016
|
DŽUDO |
U7, U9, U10, U12 |
Salaspils, Smilšu 1 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 16.Oct |
SALASPILS JAUNIEŠU KARATĒ ČEMPIONĀTS
|
KARATĒ |
KUMITE, SUMO, FANTOM |
Salaspils, Smilšu 1 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 15-16.Oct |
ZELTA RUDENS 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16 |
Ādaži, Gaujas 30 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 9.Oct |
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM 2016
|
DŽUDO |
U14, U16 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 8-9.Oct |
PASAULES MEISTARSACĪKSTES 2016
|
SAMBO |
U19, U21 |
Ploešti |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 24-25.Sep |
WARSAW JUDO OPEN 2016
|
DŽUDO |
U15, U17, U20 |
Varšava, Hall Towar I, Lazienkova 6a |
skolas rezultāti
protokoli
|
|
[2016] 11.Sep |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
SAMBO |
U17 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 11.Sep |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
SAMBO |
U21 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 5-14.Aug |
2016 KOMANDA JUNIOR-3
|
NOMETNE |
diennakts | U10, U12, U14, U16, U18 |
Kuldīga |
foto
informācija
|
|
[2016] 1-5.Aug |
2016 SPORTAKUS-3
|
NOMETNE |
dienas | U6, U8 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
foto
informācija
|
|
[2016] 18-31.Jul |
2016 KOMANDA PRO
|
NOMETNE |
diennakts | U14, U16, U18, U21 |
Kuldīga |
foto
informācija
|
|
[2016] 9.Jul |
RĪGAS KAUSS 2016
|
DŽUDO |
PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 2.Jul |
LATVIJAS IV OLIMPIĀDE 2016
|
DŽUDO |
PIEAUGUŠIE |
Cēsīs, Cēsu 2.pamatskolā |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 1-10.Jul |
2016 KOMANDA JUNIOR-2
|
NOMETNE |
diennakts | U8, U10, U12, U14 |
Kuldīga |
foto
informācija
|
|
[2016] 20-29.Jun |
2016 KOMANDA JUNIOR-1
|
NOMETNE |
diennakts | U8, U10, U12, U14 |
Limbaži |
foto
informācija
|
|
[2016] 13-17.Jun |
2016 SPORTAKUS-2
|
NOMETNE |
dienas | U6, U8 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
foto
informācija
|
|
[2016] 13-17.Jun |
2016 PURVCIEMS
|
NOMETNE |
dienas | U8, U10, U12, U14, U16 |
Rīga, Purvciema 38 |
foto
informācija
|
|
[2016] 6-10.Jun |
2016 SPORTAKUS-1
|
NOMETNE |
dienas | U6, U8 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
foto
informācija
|
|
[2016] 4.Jun |
TURNĪRS VETERĀNIEM RĪGA–2016
|
DŽUDO |
SENIORI |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 28.May |
JELGAVAS KARATĒ KAUSS 2016
|
KARATĒ |
KUMITE |
Jelgava, Stadiona 5 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 28.May |
OUTDOOR JUDO 2016
|
DŽUDO |
U16, U14, U12, U10, U8 |
Stopiņu novadā, Ulbroka |
skolas rezultāti
nolikums
dalībnieki
|
|
[2016] 22.May |
EKSĀMENS
|
KARATĒ |
10:30-10:55 reģistrācija | 11:00 sākums |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
rezultāti
|
|
[2016] 21.May |
EKSĀMENS
|
DŽUDO |
14:00-14:25 reģistrācija | 15:00 sākums |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
rezultāti
dalībnieki
|
|
[2016] 21.May |
EIROPAS KAUSS
|
DŽUDO |
U18 |
Bielsko Biala |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 14.May |
ATKLĀTAIS SALASPILS KARATĒ KAUSS
|
KARATĒ |
KUMITE |
Smilšu 1, Salaspils |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 12-16.May |
EIROPAS ČEMPIONĀTS 2016
|
SAMBO |
PIEAUGUŠIE |
Kazaņa |
rezultāti
nolikums
|
|
[2016] 7-8.May |
KYODAI 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16, U18 |
Rīga, Maskavas 160 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 7.May |
EKSĀMENS
|
KARATĒ |
|
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
rezultāti
|
|
[2016] 7-10.May |
EIROPAS KAUSS
|
DŽUDO |
U21 +TRENIŅNOMETNE |
Kaunas |
skolas rezultāti
protokols -100 kg
|
|
[2016] 30-3.May |
EIROPAS KAUSS
|
DŽUDO |
U18 +TRENIŅNOMETNE |
Berlīne |
skolas rezultāti
protokols -60 kg
|
|
[2016] 24.Apr |
LATVIJAS ŠOTOKAN KARATĒ ČEMPIONĀTS
|
KARATĒ |
KUMITE, SUMO, FANTOM |
Rīga, Grostonas 5 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 23.Apr |
SALDAIS DŽUDO 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16, U18 |
Saldus, Jelgavas 6 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 23.Apr |
AUDENTES INTERNATIONAL CUP 2016
|
DŽUDO |
U10, U12 |
Tallina |
skolas rezultāti
protokoli
|
|
[2016] 16.Apr |
EKSĀMENS
|
DŽUDO |
|
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
rezultāti
dalībnieki
|
|
[2016] 16.Apr |
GRAND PRIX JŪRMALA KARATĒ
|
KARATĒ |
KUMITE |
Jūrmala, Vienības prospekts 36 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 9-10.Apr |
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14 +TRENIŅNOMETNE |
Rēzekne, Zavoloko 8 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 7-11.Apr |
EIROPAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
SAMBO |
U19, U21 |
Tulūza |
skolas rezultāti
rezultāti
nolikums
|
|
[2016] 2-3.Apr |
YOUNG STARS 2016
|
DŽUDO |
U8, U10, U12, U14, U16, U18 |
Jūrmala, Viestura 6 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 2-6.Apr |
EIROPAS KAUSS
|
DŽUDO |
U18 +TRENIŅNOMETNE |
Tvera |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 27.Mar |
FUDZI CUP KARATĒ 2016
|
KARATĒ |
KUMITE, SUMO, FANTOM |
Rīga, Grostonas 6b |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 25.Mar |
ZVAIGZNĪTE
|
DŽUDO |
6.kyu |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
protokoli
9.30 dalībnieki
12.30 dalībnieki
|
|
[2016] 18-20.Mar |
INTERNATIONAL MASTERS BREMEN 2016
|
DŽUDO |
U18, U21 |
Bremen, Exhibition Hall 7, Messehalle 7 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 13.Mar |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
DŽUDO |
U14, U16 |
Saldus, Jelgavas 6 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 12.Mar |
LATVIJAS UNIVERSIĀDE 2016
|
DŽUDO |
|
Rīga, Brīvības gatvē 333, LSPA zālē Nr. 249 |
nolikums
|
|
[2016] 12-13.Mar |
VÕRU KEVAD 2016
|
DŽUDO |
U12, U14, U16, U18 |
ESTONIA, Võru, Räpina mnt. 3a, Võru Sport Centre |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 12.Mar |
OGRES KAUSS 2016
|
KARATĒ |
SUMO, KUMITE |
Ogre, Skolas 21 (Ogres Sporta Centra HALLĒ) |
skolas rezultāti
nolikums
|
|
[2016] 6.Mar |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
SAMBO |
U19 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 6.Mar |
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
|
SAMBO |
PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 27-28.Feb |
SIGULDA 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16, U18 |
Sigulda, Pulkveža Brieža ielā 105 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 27.Feb |
ESTONIAN JUNIORS OPEN 2016
|
DŽUDO |
U21 |
ESTONIA, Tartu, Ihaste tee 7, A.Le Coq Sportshall |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 27.Feb |
TALLINN BULLDOG KARATĒ 2016
|
KARATĒ |
KUMITE U10, U12 |
Tallinn, Herne 30 Staadioni 8 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 14.Feb |
RTKK KARATĒ ČEMPIONĀTS 2016
|
KARATĒ |
KUMITE, SUMO, FANTOM |
Rīga, Nīcgales 15 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 13-14.Feb |
SAULKRASTI 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14 |
Saulkrasti |
skolas rezultāti
nolikums
dalībnieki
|
|
[2016] 7.Feb |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
DŽUDO |
U21 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
dalībnieki
nolikums
|
|
[2016] 6.Feb |
ZVAIGZNĪTE
|
DŽUDO |
6.kyu | 14:00-14:30 reģistrācija | 15:00 sākums |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
rezultāti (protokoli)
reģistrētie dalībnieki
|
|
[2016] 30.Jan |
EKSĀMENS
|
DŽUDO |
|
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
rezultāti
|
|
[2016] 23-24.Jan |
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS 2016
|
DŽUDO |
U10, U12, U14, U16 |
Carnikava, Nākotnes 1 |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 23.Jan |
LIETUVAS ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
DŽUDO |
U18 |
Kėdainių Arenoje, J. Basanavičiaus g. 1A |
skolas rezultāti
protokoli
nolikums
|
|
[2016] 23.Jan |
XVI BALTIC STATES KARATĒ ČEMPIONĀTS
|
KARATĒ |
KUMITE U10, U14, U16 |
Radviliskis, Radvilu 6 |
skolas rezultāti
|
|
[2016] 17.Jan |
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
|
DŽUDO |
PIEAUGUŠIE |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
|
|
[2016] 16.Jan |
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
|
DŽUDO |
U18 |
Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a |
skolas rezultāti
protokoli
|
|
[2016] 9.Jan |
OZOLNIEKI 2016
|
KARATĒ |
KUMITE U9,U10,U11, U12 |
Ozolnieki, Stadiona 5 |
skolas rezultāti
|
|
|